درباره ما

پایگاه خبری ولات‌نیوز

ولات نیوز در سال ۹۴ به عنوان رسانه ای مردمی و مستقل پا به عرصه فعالیت حرفه ای در قالب پایگاه خبری با محوریت شهرستان ارومیه گذاشته است.

پایگاه خبری ولات نیوز به عنوان رسانه ای برخواسته از میان مردم، پیگیری مطالبات مردمی، به تصویر کشاندن معضلات، کمبودها و کاستی ها و در عین حال برجسته ساختن ظرفیت ها و پتانسیل ها را اصلی ترین محور حوزه کاری خود تعریف کرده است و در این راستا مصرانه درحال تحقق این اهداف است.

ولات نیوز با دارا بودن کادر حرفه ای خبرنگاران و عکاسان حرفه ای که دوره های پیشرفته و معتبر این حرفه را با اخذ مدارک معتبر از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی کرده اند، بار ها در جشنواره های رسانه ای مقام و تندیس های معتبری کسب کرده است.

ولات نیوز هیچگاه صحت و درستی اخبار را فدای سرعت انتشار آن نخواهد کرد و خط و مشی آن همواره درجهت منافع ملی جمهوری اسلامی ایران و توسعه و آبادانی این دیار خواهد بود.

در ادامه تیم ولات نیوز موفق به اخذ مجوز انتشار نشریه سیاسی فرهنگی‌ولات با گستره توزیع منطقه ای در استان های آذربایجان غربی و کردستان شد که ثمره این رخداد استقبال پرشور مخاطبان، علی الخصوص مردم ارومیه از نخستین نشریه کُردی- فارسی این شهرستان است.

آدرس دفتر مرکزی گروه رسانه ای ‌ولات: ارومیه- خیابان شهید مفتح- نرسیده به چهار راه حافظ- ساختمان مفتح- طبقه دوم- پلاک ۷۹

شماره تماس مدیریت گروه رسانه ای ولات(آقای آزاد یوسفی راد): ۰۹۰۱۴۴۱۴۵۵۷